A24 Blok Kat:3 No:49 Tekstilkent Esenler/İSTANBUL
trende

Promosyon Takvim İmalatı Modelleri ve Fiyatları

20.03.2019
766
Promosyon Takvim İmalatı Modelleri ve Fiyatları

PROMOSYON TAKVİM İmalatı Modelleri ve Fiyatları

Promosyon Takvim, Gemici Takvimi, Piramit Takvim, Duvar Takvimi, Masa Takvimi İmalatı ve Toptan Fiyatları.

Promosyon takvim  genel kullanımı itibarı ile yılbaşı döneminde işletmelerin  hediye ve reklam amaçlı yaptırmakta olduğu promosyon ürünlerden biridir. Önemli bir promosyon matbaa ürünü olan takvimler aynı zamanda tanıtıcı özelliği bulunan etkili bir reklam malzemesidir. Bir kaç tür modeli bulunan promosyon takvim modellerini Piramit Masa Takvimi, Duvar Takvimi, Gemici Takvimi ve Sümen Takvim olarakta bilinen Masa Takvimi olarak gruplandırabiliriz. Herkes hediye ve promosyon ürün almayı sever, promosyon hediye aldıkları firmalara bir yakınlık, bağlılık hissedebilmektedir, bu yüzden ekonomik, bütçenize uygun ucuz promosyon takvim siparişleriniz ile sizde müşterilerinizle daha sıcak ilişkiler kurabilirsiniz. Talep edeceğiniz promosyon takvim imalatı ve takvim fiyatları için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Promosyon Gemici Takvimi

Gemici takvimi şekli itibarı ile duvara asılarak kullanılmakta olan bir takvim modelidir, bu bakımdan sürekli göz önünde bulunan ve hediye ettiğiniz müşterileriniz, onları ziyaret eden diğer kişiler tarafından görülebilen ve dikkat çekmekte olan bir üründür. Gemici takvimi üst kısmına, üst kısımda bulunan taşıyıcı bölüme firma adınız, görseliniz ve adres telefon gibi iletişim bilgileriniz baskı yapılabilmektedir.  Takvim bölümü bu modelde alt kısımda yer almaktadır. Bu alan gemici takvimi modellerine göre değişiklik gösterebilmektedir.  Gemici takvimi ekonomik fiyatlı, üretimi hızlı yapılabilen ve yıl boyu kullanımı nedeniyle uzun süreli bir reklam tanıtım aracıdır. Uzun süreli kullanımı marka bilinirliğinize oldukça önemli bir katkı sağlayabilmektedir. Farklı model ve tasarımlarda takvim imalatı bulunmaktadır.

Promosyon Piramit Takvim

Promosyon piramit takvim  modelleri adını piramit şeklinden almış olan, duvara asılan takvimlerden farklı olarak masa üzeri kullanıma uygun olarak tasarlanmış bir takvim modelidir. Piramit takvimler iki gruptan oluşmaktadır. Bunlardan biri ürün üzerindeki görsellerin hazır baskılı olarak üretilmiş modeldir. Hazır görsel baskılı stoklu piramit takvim modellerinde alt kısımdaki karton bölüme firma bilgileri baskı yapılmaktadır. Hazır görsel baskılı takvim tercih etmeyen ve takvim içerisinde kendi istediği görseller bulunmasını isteyen müşterimiz için ise özel piramit takvim imalatı yapılmaktadır. Özel üretim yapıldığında takvim içerisindeki tüm görselleri sizler seçerek bize iletebilmektesiniz. Piramit takvim imalatı ve fiyatları için bizlere ulaşabilirsiniz.

Promosyon Masa Takvimi / Sümeni

Promosyon masa takvimi aynı zamanda promosyon masa sümeni olarak da bilinmekte olan bir takvim modelidir. Bu modelin özelliği tasarımında, sizlerin  üzerinde not alabilmenizi sağlayan boş, geniş alanlar olmasıdır.   Masa takvimi imalatı yapılırken not alma boşlukları standart ölçülerde yapılabilir ya da isteğinize göre farklı ebatlarda tasarım yapılabilmektedir.  Promosyon Masa Takvimi müşterilerinizin oldukça beğeneceği, severek kullanacağı bir promosyon matbaa ürünüdür.

Promosyon Takvim Özellikleri Fiyatları

Promosyon takvimler üst kısımda detaylı olarak belirttiğimiz şekilde farklı gruplara ayrılmaktadır. Tasarımları itibarı ile farklı takvim modelleri bulunmaktadır. Sipariş vererek imalatını yaptıracağınız promosyon takvim reklam ve tanıtım açısından firmanızı oldukça önemli katkı sağlayacaktır.  Promosyon takvim fiyatları ise genel olarak diğer tüm promosyon ürünlerinde olduğu gibi sipariş vereceğiniz ürün modeli ve sipariş adetine göre farklılık göstermektedir. Toptan takvim imalatı ve takvim fiyatları için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Promosyon Takvim Modelleri

Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
 1. Fazlı Reva dedi ki:

  Büyük ebatlı gemici takvimi için fiyat nedir?

  1. ajndtkvm dedi ki:

   Gemici takvimi için teklif iletilmiştir.

 2. Yaşar Kara dedi ki:

  Merhaba, Masa takvimi için fiyat verebilirmisiniz?

  1. ajndtkvm dedi ki:

   Sipariş adetlerine göre takvim fiyatları değişebilmektedir.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: