A24 Blok Kat:3 No:49 Tekstilkent Esenler/İSTANBUL
trende

Promosyon Ajanda Matbaa İmalatçıları

04.03.2019
76
Promosyon Ajanda Matbaa İmalatçıları

PROMOSYON AJANDA 2019

Promosyon Ajanda işletmenizin reklamını yapabileceğiniz, firma tanıtımına katkısı olacak promosyon matbaa ürünleri arasında en önemli yere sahip üründür. Hediye ettiğiniz kişiler için kullan at bir promosyon ürünü olmayan promosyon ajandalar uzun süre boyunca kullanılacağı için etkili bir reklam ürünü olma özelliği taşımaktadır. Müşterilerinize, hedef kitlenize dağıtacağınız 2019 ajanda kısa sürede hedeflemiş olduğunuz müşteri kitlesine ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Ajanda modelleri bir çok farklı özelliklere ve kaliteye sahiptir. Bu özelliklerde promosyon ajanda fiyatları konusunda etkili olmaktadır. Modelin yanı sıra ajanda sipariş adetiniz de fiyatlar konusunda önemlidir, yüksek adetlerde daha ekonomik fiyatları yakalamak mümkündür. Markanızın prestijine katkıda bulunması açısından tabi ki kaliteli ajanda seçimi bu noktada oldukça önemlidir. Çünkü seçeceğiniz ve üzerinde firma bilgilerinizin bulunacağı bir baskılı promosyon ajanda aynı zamanda firmanızı temsil eden bir ürün olacaktır. Ajanda üzerine işletme adı, logo ve sloganı baskı olarak uygulanabilmektedir. Toptan ajanda  imalatı ve promosyon ajanda matbaa fiyatları için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

PROMOSYON AJANDA ÇEŞİTLERİ

Genel kullanım ve üretimine bakacak olursak promosyon ajandalar iki gruba ayrılmaktadır. Bunlardan biri belirli bir yıl için hazırlanmış ve üretilmiş olan tarihli modellerdir. Örneğin  ” Promosyon Ajanda 2019 ” bu yıla özel olarak hazırlanmış içerisinde, ait olduğu yılın günlerine göre bilgiler yer alan tarihli ajanda modelidir. Sonraki yıl tarihler değişeceğinden sadece ait olduğu yıla özel bir promosyon üründür. Her yıla özel olarak tekrar promosyon ajanda imalatı yapılır.

İkinci ajanda modeli ise Promosyon Tarihsiz Ajanda, Promosyon Tarihsiz Defter ürünleridir. Bu tür ürünlerin en büyük avantajı üzerinde herhangi bir tarih bulunmadığı için herhangi bir yıla ait değildir ve oldukça uzun süreli bir kullanıma sahiptir. Herkes tarafından bir çok konuda kullanıma uygun bir matbaa ürünüdür.  Promosyon ajanda ve promosyon defter modellerinin iç sayfalarına firma logo baskısı yapılabildiği gibi, genel olarak ajanda kapağına logo baskı yapılarak kullanılması oldukça yaygındır. Sizde İstanbul ajanda imalatçıları, tarihsiz ajanda , promosyon tarihsiz defter fiyatları, imalatı ve toptan satışı için bize mail ve telefon ile ulaşabilirsiniz.

PROMOSYON AJANDA SEÇİMİ HAKKINDA

Promosyon ajanda nasıl seçilmeli, nelere dikkat edilmeli sorularına kısaca cevaplar sunmak istiyoruz;

 • Öncelikli olarak Promosyon ajanda kalitesi göz önünde bulundurulmalıdır. Uzun süre kullanıma uygun ve kaliteli ajanda modelleri marka prestijinize katkı sağlayacak ve iyi reklam yapmanıza yardımcı olacaktır. Kaliteli promosyon deri ajanda modellerinine göz atabilirsiniz.
 • Baskılı Ajanda imalatı için gerekli olan firma adı, telefonu, adresi gibi önemli bilgilerin tam ve eksiksiz olarak iletilmesi ve baskı öncesi kontrol edilmesi oldukça önemlidir. Bu sayede geri dönüşü olmayan sorunların önüne geçilecektir.
 • Kurumsal kimliğinizi yansıtacak tarzda ürün modelini seçmeniz önemlidir. Örneğin teknoloji ile ilgili bir firma için daha teknolojik özelliklerede sahip ajandalar tercih edilebilirken, Dershane, Etüt merkezi gibi işletmeler için tarihsiz ajanda, tarihsiz defter gibi ürünlerin tercih edilmesi daha uygun olacaktır.
 • İlgi çeken, akılda kalıcı ürün seçimi ile birlikte markanıza özel hedef kitlenize yönelik bir slogan ile promosyon ajanda kapağına yapılacak bir baskı reklam açısından oldukça önemli katkı sağlayacaktır.
 • Toptan ajanda imalatı ve ucuz promosyon ajanda fiyatları için bütçeniz dahilinde sipariş sayısını arttırmanız daha ekonomik fiyatları yakalayabilmenizi sağlayacaktır.

PROMOSYON AJANDA GÖRSELLERİ

Ajanda Arama Kelimeleri:

Acil Ajanda, Ucuz Ajandacı, Toptan Defter Ajanda, Tarihsiz Defter Ajanda,  Ucuz Ajanda, Ucuz Defter, Yeni Sezon Ajandalar, Ucuz Defterler, Ajanda Fiyatları, Ucuz Defter Ajanda ,Çantalı Ajanda,  Ucuz Sekreterlik, Promosyon Ajandacı, Promosyon Ajanda, Promosyon Ajandalar, Promosyon Defter, Promosyon Defterler, Promosyon Defter Ajanda, Promosyon Sekreterlik, Mıknatıslı Defter Ajanda, Toptan Ajandacı, Toptan Promosyoncu, Toptan Ajanda, Toptan Ajandalar, Toptan Defter, Toptan Defterler,  Toptan Sekreterlik, Acil Ajandacı, Acil Promosyoncu,  Acil Ajandalar, Acil Defter, Acil Defterler, Acil Defter Ajanda, Geri Dönüşümlü Ajanda, Deri Ajanda, Termo Ajanda, Cilt Bezi Ajanda, Tarihli Ajanda, Tarihsiz Ajanda, Ucuz Ajandalar, Mıknatıslı Ajanda, Kalemli Ajanda,  Organizer Ajanda, Mekanizmalı Ajanda, Sekreter Ajanda, Kutulu Ajanda, Kilitli Ajanda, Spiralli Ajanda, Ahşap Ajanda, Metal Ajanda, Gizli Spiralli Ajanda, Özel Tasarım Ajanda, Lüks Ajanda, Reklamlı Ajanda, Logolu Ajanda, Ajanda Firmaları, Lazer Baskı Ajanda, 2019 Ajanda, 2020 Ajanda, 2021 Ajanda, 2022 Ajanda, Geri Dönüşümlü Defter Ajanda, Deri Defter Ajanda, Termo Defter Ajanda, Cilt Bezi Defter Ajanda, Tarihli Defter Ajanda,  Kalemli Defter Ajanda,Kişiye Özel Defter Ajanda,Organizer Defter Ajanda, Mekanizmalı Defter Ajanda, Sekreter Defter Ajanda, Çantalı Defter Ajanda, Kutulu Defter Ajanda, Kilitli Defter Ajanda, Spiralli Defter Ajanda, Ahşap Defter Ajanda, Metal Defter Ajanda, Gizli Spiralli Defter Ajanda, Özel Tasarım Defter Ajanda, Lüks Defter Ajanda, Reklamlı Defter Ajanda, Logolu Defter Ajanda, Lazer Baskı Defter Ajanda, 2019 Defter Ajanda, 2020 Defter Ajanda, Kişiye Özel Ajanda, 2021 Defter Ajanda, 2022 Defter Ajanda, Ajanda Sipariş, Ajanda Firması,  Ajanda İmalatı, Ajanda Üretimi, Ajanda Promosyoncu, Ajanda Yapan Firmalar, Ajanda Yapan Yerler, Ajanda Satan Firmalar, Ajanda Fiyatı,  Ajanda Fiyat Listesi, Ajanda Fabrikası, Ajanda Dijital Baskı, Ajanda Çeşitleri, 2019 Ajandası, 2020 Ajandası, 2021 Ajandası, 2022 Ajandası, Stoklu Ajanda, Yeni Sezon Ajanda,  Stoklu Ajandalar.

Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
 1. Mahmut Yeşilyurt dedi ki:

  Termo deri promosyon ajanda iamimalatı konusunda bilgi verebilirmisiniz?

 2. Cem Saatçi dedi ki:

  Promosyon ajanda fiyatları hakkında bilgi alabilirmiyim? Teşekkürler.

  1. ajndtkvm dedi ki:

   Ajanda fiyat bilgisi iletilmiştir.

 3. Selim Salih dedi ki:

  20*28 cm ajanda 100 adet fiyatı ne kadar?

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Promosyon Tişört