A24 Blok Kat:3 No:49 Tekstilkent Esenler/İSTANBUL
trende

Promosyon Ajanda İmalatı Modelleri ve Fiyatları

18.03.2019
80
Promosyon Ajanda İmalatı Modelleri ve Fiyatları

Promosyon Ajanda İmalatı Modelleri Fiyatları

Promosyon Ajanda ürünü senelerdir firmalar tarafından önemli bir promosyon ürünü olarak müşterilerine dağıtılmakta olan, kullanışlı ve iş hayatında önemli bir promosyon matbaa ürünüdür. İş sektöründe ve günlük sosyal yaşam içerisinde hemen hemen herkes belirli notlar almak, günlük, haftalık ve aylık planlama yapabileceği bir ajanda kullanımına ihtiyaç duymaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte günümüzde dijital cihazlar ile not alabilmek mümkün olsa da halen kağıt ve kalemin yeri bu konuda doldurulamamakta ve bu sayede ajanda kullanımı oldukça yoğun olarak devam etmektedir. Bu noktada üzerinde firma logonuzun bulundu bir baskılı promosyon ajanda imalatı yaptırmanız müşterileniz için en güzel hediyelerden biri olacak ve uzun süre kullanım sağladığı için de etkili bir işletmeniz için etkili bir reklam tanıtım malzemesi olacaktır.

Ajanda Modelleri ve Ebatları

Ajandalar genel olarak tarihli ajanda ve tarihsiz ajanda ( tarihsiz defter) gibi modellere ayrılmaktadır. Her ikisininde kullanımı yaygın durumdadır. Tarihli ajanda sadece basıldığı yıla ait tarihleri içerdiğinden genellikle sadece o yıl kullanılmakla birlikte, tarihsiz ajandalar ise üzerinde basılı tarihler bulunmadığından daha uzun süreli kullanımı olabilmektedir. Ajanda ebatları üretilmekte olan ajandanın günlük ajanda mı, haftalık ajanda mı olduğuna bunun yanı sıra sayfa tasarımına bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir.  Bununla birlikte kullanımı ve imalatı en yaygın olan promosyon ajanda imalatı  17×24 cm, 14×20 cm, 9×14 cm ve 20×28 cm ölçülerinde yapılmaktadır. Ajanda modelleri iç baskıları düz çizgili veya kareli teknik ajanda olarak tasarlanabilmektedir. Ajanda kapakları poliüretan, pvc den üretilmiş olan suni deri yada cilt bezi adı verilen plastik malzemelerle kaplanabilmektedir. Ajanda sayfaları daha öncelerden birinci hamur kağıt ile üretilmekteyken günümüzde bu kağıt türü yerini şamua kağıt adındaki sarı kağıtlara bırakmaktadır.

Promosyon ajanda imalatı ve müşterilere reklam promosyon ürünü olarak verilmesi firmanızın marka bilinirliğine katkı sağlamaktadır. En etkili reklam ürünlerinden biri olarak konumunu korumaktadır.  Ürün tanıtımı amaçlayan bir işletme ürünün yanında müşterilerine küçük hediyeler vererek hem farklı bir etki yaratmakta hemde müşterilerini mutlu edebilmektedir. Ajanda gibi bir ürün hediye ettiğiniz müşterinizin uzun süre boyunca kullanacağı bir ürün olmasından hemde her kullandığında üzerinde firma isminizi göreceğinden akılda kalıcılık ve sürekli bir iletişim sağlayabilmektedir. Sizler üretmekte olduğunuz ürünlerinizin tanıtımını yaparken ajanda benzeri promosyonlar ile onlar üzerinde daha büyük bir etki bırakabilirsiniz.  Ekonomik fiyatlı ürünler ile sizde işletmeniz için önemli bir reklam tanıtım gerçekleştirebilirsiniz.

Ajanda Fiyatları

Ajanda fiyatları sipariş adetiniz, seçmiş olduğunuz ajanda modeli ve baskı çeşidine göre farklılık göstermektedir. İhtiyacınız olan ajanda modelini ve sipariş detaylarınızı bize ulaştırarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Promosyon ajanda modelleri ve toptan ajanda fiyatları için bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Promosyon Ajanda Modelleri 

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Nermin Sarı dedi ki:

    Termo deri ajanda fiyatları hakkında bilgi alabilirmiyim

    1. ajndtkvm dedi ki:

      Detaylı bilgi iletilmiştir.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Promosyon Tişört