A24 Blok Kat:3 No:49 Tekstilkent Esenler/İSTANBUL
trende

En Şık Kaliteli Promosyon Organizer Mekanizmalı Ajanda Modelleri 2019

28.03.2019
99
En Şık Kaliteli Promosyon Organizer Mekanizmalı Ajanda Modelleri 2019

Promosyon Organizer Ajanda Modelleri l İmalatı l Toptan l Fiyatları

Promosyon Organizer

Promosyon organizer  ajanda modelleri arasında en şık, en kaliteli tasarım ve malzemeye sahip olan promosyon matbaa ürünlerinden biridir. Müşterilerine hediye promosyon ürün vermek isteyen ve hediye edilecek ürünün aynı zamanda firmanın kendisini yansıtacağının bilincinde olan, prestijli kaliteli ve şık bir ürün arayan bir çok firma günümüzde organizer mekanizmalı ajanda imalatı yaptırmaktadır.  Promosyon organizer diğer tarihsiz defter ve ajanda matbaa ürünlerinden farklı olarak içerisinde bir mekanizmaya sahiptir ve bu sayede dış kapak aynı kalırken iç kısım yıl sonunda değiştirilebilmektedir. Bu özelliği sayesinde mekanizmalı ajanda çok daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.  Organizer modelleri suni deri kapaklı, termo deri kapaklı ve çantalı olarak üretilebilmektedir. Bazı organizer ajanda modellerinin iç kısmında kartlarınızı saklayabileceğiniz bir kartlık bölümü, bazılarında ise küçük bir hesap makinesi yer almaktadır. Bu özellikleri ile de oldukça kullanışlı ve tercih edilen bir matbaa ürünüdür. 

Baskılı Organizer Ajanda

Organizer modelleri ön kapak ve arka kapak üzerine baskı yapılabilen ürünlerdir. Ürünü firmanıza özel bir ürün haline getirecek olan logo ve işletme adı bu alanlara farklı baskı yöntemleri ile uygulanabilmektedir. Özel ajanda imalatı yapılması durumunda ise sayfa içlerine reklam sayfaları konulabilmekte ve ajanda sayfaları baskılı olarak üretilebilmektedir. Hem kapak kısmı hemde iç kısımlarında firma adınızın bulunduğu bir mekanizmalı organizer ajanda hem kurumsal kimliğinizi yansıtan hemde işletmenize prestij katan bir ürün haline gelmektedir.  Sadece tek bir baskılı promosyon ajanda hediye etmek yerine bir çok firma içerisinde bir kaç ürün bulunan hediye setleri de oluşturabilmektedir. Bu tarz çalışmalarınız için promosyon organizer yanına şık tek bir kalem yada kalem seti ekleyebilir ve müşterilerinize hediye setlerini daha şık bir sunum ile verebilirsiniz.

Çantalı Organizer Mekanizmalı Promosyon Ajanda

Termo Deri Mekanizmalı Çantalı Organizer Ajanda

Promosyon Organizer Ajanda İmalatı Modelleri

Sizler için  profesyonel promosyon çalışmalarınız için etkili bir çözüm olabilecek  kaliteli organizer mekanizmalı ajanda imalatı ve farklı modelleri sunmayı hedefleriyoruz. Birbirinden şık ürünlerimiz arasından reklam bütçeniz dahilinde ve kurumsal kimliğinize en uygun olanı seçebilir ve baskılı organizer imalatı için sipariş verebilirsiniz. Günümüzün gelişen dünyasında bir çok firma iş dünyasındaki rekabete ayak uydurabilme amacıyla sürekli yeni ürünler tasarlamakta ve satışa sunmakta ve tasarladıkları yeni ürünlerini pazarlayabilmek, pazar payı elde edebilmek için ürün tanıtımı gerçekleştirmektedirler. Bu noktada reklam promosyon en etkili yöntemlerden biridir. Fuarlarda yeni müşterilerinize ya da mevcut müşteri portföyünüzün firmanıza bağlılığını arttırabilmek için ürünlerinizin yanında onlara promosyon ajanda, defter, promosyon kalem gibi küçük hediyeler verebilirsiniz. Bu sayede hem marka bilinirliğiniz artacak hemde etkili bir ürün tanıtımı gerçekleştirmiş olacaksınız.  Bu noktada sizler için oluşturduğumuz aşağıda bukunan 2019 promosyon organizer ajanda modelleri kısmına göz atarak, bizlere ulaşıp detaylı bilgi alabilir ve ekonomik toptan ucuz ajanda fiyatları ile sipariş geçebilirsiniz.

Promosyon Ajanda Modelleri 2019

Promosyon Organizer Mekanizmalı Ajanda Fiyatları

Promosyon ürün yaptırmaya karar vererek ürün arayışı içerisinde bulunan işletmeler için fiyat çoğu zaman önemli bir kriterdir. Ajanda imalatı yaptırmak isteyen bir firmada reklam bütçesi dahilinde alım yapması gereken satın alma birimi öncelikli olarak ajanda fiyatları konusuna dikkat etmektedir. Bu noktada sizlere en iyi ürünleri makul fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz. Fakat unutulmamalıdır ki “kalite” çok ucuz değildir. Uzun süreli kullanım ve uzun süreli reklam amacıyla yaptırılacak olan kalitesiz ucuz ajanda maalesef istenen hedefi yakalayamaz ve başarısız bir reklam çalışması için para ödemiş olursunuz. Organizer modelleri üst sınıf kaliteli ajandalardır. Bu yüzden organizer fiyatları konusunda ürün kalitesini de göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Ürün modelinin yanı sıra Ajanda fiyatlarını etkileyen bir diğer önemli etken de sipariş adetinizdir. Toptan ajanda satışı yapmakta olan firmamıza vereceğiniz yüksek adetli ajanda siparişi için en ucuz ajanda fiyatlarını yakalayabilirsiniz.  Farklı organizer mekanizmalı ajanda modellerimiz arasından bütçenize en uygun ekonomik fiyatlı modelleri ya da daha üst sınıf ürünleri tercih edebilirsiniz. Toptan promosyon ajanda defter ve organizer imalatı, fiyatları ve siparişi için bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Yeşim Mertan dedi ki:

    Siyah çantalı organizer ajanda hakkında teklif alabilirmiyim? Teşekkürler.

    1. ajndtkvm dedi ki:

      Teklif iletilmiştir.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Promosyon Tişört