A24 Blok Kat:3 No:49 Tekstilkent Esenler/İSTANBUL
trende

Promosyon Tarihsiz Defter İmalatı Modelleri Fiyatları

23.03.2019
59
Promosyon Tarihsiz Defter İmalatı Modelleri Fiyatları

PROMOSYON DEFTER İMALATI MODELLERİ ve FİYATLARI

Promosyon defter, tarihsiz defter olarakta adlandırılmakta olan ve promosyon matbaa ürünleri arasında en çok tercih ürünlerin arasında yer almaktadır. Tarihsiz ajanda defter modelleri arasında bulunan, kapaklarında kullanılmakta olan malzeme türüne göre Suni deri ve Termo deri defter modelleri bulunmaktadır.  Promosyon defter modelleri üzerine firma logo veya isimleriniz serigraf baskı, sıcak baskı gibi yöntemlerle uygulanabilmektedir. Üzerinde firma logonuzun bulunduğu bir defter hediye edeceğiniz müşterinize sizin kurumsal kimliğinizi yansıtır ve bu oldukça önemli bir reklam tanıtım aracıdır. Günümüzde reklam tanıtım ve promosyon çalışmaları bir çok firma tarafından uygulanmakta olan ve güncelliğini korumakta olan bir etkileşim türüdür. Marka bilirliği, firmaya aidiyet, potansiyel müşteri arttırımı gibi bir çok açıdan olumlu dönüşleri bulunmaktadır. Şirketinizin amblemini taşımakta olan bir promosyon tarihsiz defter hediye edeceğiniz müşterileriniz tarafından uzun süreli kullanımı olacağından bu aynı zamanda sizinde uzun süreli bir reklama sahip olacağınız anlamını taşımaktadır. Ekonomik yönden reklam bütçenizi sarsmayacak olan ucuz promosyon defter modelleri ile sizlerde etkili promosyon çalışmaları yapmak için defter modellerimizi inceleyerek toptan defter imalatı yaptırabilir, bizlere ulaşarak  promosyon defter fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Promosyon Defter İmalatı Hakkında Dikkat Edilecekler

Promosyon defter imalatı için öncelikle dikkat etmeniz gereken kısım promosyon bütçeniz dahilinde seçeceğiniz promosyon defter modeli olacaktır. Birbirinden farklı bir çok defter modelimiz arasından size en uygun olan ve kurumsal kimliğinizi yansıtan modeli seçebilir ya da reklam bütçenizi bizlere ileterek size en uygun defteri sunmamıza yardımcı olabilirsiniz. Ürün modeli seçildikten sonra ki aşama ürünü baskılı defter haline getirerek kurumsal kimliğinizi yansıtan bir ürün haline gelmesi olacaktır. Bu aşamada defter kapağına baskı yapılacak olan logo, adres, firma adı gibi bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde bizlere iletmenizdir. Teslimat sonrasında şirketinize ait promosyon defterler haline getirilmiş olan ürünleri müşterilerinize dağıtarak başarılı bir tanıtım çalışması yapabilirsiniz.

Promosyon Defter Modelleri

Promosyon defter ajanda modelleri suni deri defter, spiralli defter ve termo deri defter olarak bir kaç tür halinde üretilmektedir. Tüm bu promosyon defter modelleri genellikle stoklu olarak hazır bulunmak ile birlikte stokta bulunmayan modeller isteğinize göre imalat yapılabilir. Özel defter imalatı ile sizin istediğiniz özelliklerde üretilmiş ve kurumsal kimliğinizi yansıtmış defter modellerine sahip olabilirsiniz. Defter kapaklarına logo baskı yapılabildiği gibi yine isteğinize göre iç sayfalara da firma logonuz baskı yapılabilmektedir. İç kısımlarında da firma adınızın,logonuzun bulunduğu  bir promosyon defter tamamen şirketinize ait bir reklam ürünü haline gelmektedir.

Promosyon defter, tarihsiz ajanda, spiralli defter, promosyon bloknot, ajanda defter modelleri, baskılı defter imalatı modelleri fiyatları için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilir toptan defter imalatı yaptırabilirsiniz.

Promosyon Tarihsiz Defterler

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Ceylan Karaeski dedi ki:

    Kırmızı renk tarihsiz ajanda yaptırmayı düşünüyoruz, stoklarda mevcutmudur ve baskılı olarak fiyatları nedir?

    1. ajndtkvm dedi ki:

      Email ile bilgi verilmiştir.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Promosyon Tişört